ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2014 Çarşamba 15:16

ATB yönetiminden, Emniyet Müdürü Zeybek’e hayırlı olsun ziyareti

ATB yönetiminden, Emniyet Müdürü Zeybeke hayırlı olsun ziyareti


Adana Ticaret Borsası (ATB) yönetimi, İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret etti.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Bilgiç, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, yönetim kurulu üyeleri Hamit Tezcan, Sabahattin Yumuşak ve ATB Genel Sekreteri Mustafa Hızlı ile birlikte Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Zeybek, meslekte uzun yıllardır çalıştığını, yakın zaman önce Adana’ya atandığını söyledi.

Zeybek, “Adanalı üretici, sanayici ve ticaretle uğraşanlar huzur ve güvenli bir ortam ister. Bizim de amacımız budur. Güzel Adana’mızda bu ortamı sağlamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Tüm teşkilatımızla her zaman yanınızdayız. Sizlere her zaman kapımız açıktır.” dedi.

ATB yönetimini tek tek tanıtarak, huzur ve güvenin devamının emniyet teşkilatının çalışmalarıyla sağlandığını belirten Adana Ticaret Borsası Başkanı Çalışkan, borsa, sanayi ve ticaret odaları ile birlikte konsensüs oluşturduklarını, Adana ekonomisine ciddi katkı verdiklerini dile getirdi. Çalışkan, “Kentimizin ve ülkemizin asayişini sağlayan, bunun için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimize şahsınızda teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Çalışkan, Emniyet Müdürü Zeybek’e ATB’nin yüzüncü yıl anısına hazırlatılan “Çukurova’da Tarımın Tarihi” kitabını hediye etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER