ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 11:43

Asfalt satıh kaplama mahalle ulaşımını kolaylaştırıyor

Asfalt satıh kaplama mahalle ulaşımını kolaylaştırıyor


Samsun’un İlkadım Belediyesi, asfalt işlerini kolaylaştıran ve maliyet olarak masrafları azaltan kombine satıh kaplama aracı ile sokaklarda gerçekleştirdiği çalışmayla mahalle sakinlerini toz ve çamurdan kurtarıyor.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştiren sathi kaplama asfalt çalışmaları muhtelif bölgelerde sürüyor. Karasamsun Mahallesi Doğanhisar Sokak 300, 323, 324 nolu bağlantı yollarına 6 kilometrelik satıh kaplama çalışması yapan ekiplerin, çalışmalarını yerinde takip eden Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım, ”Sokağımıza böyle bir hizmet getiren İlkadım belediye başkanımıza teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Asfaltın kaplama çalışmalarının alternatifi olarak adlandırılan satıh kaplama çalışmalarının, bugüne kadar hizmet alamayan bölgelerde değerlendirildiği anlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Yapılan asfalt sathi kaplama çalışmaları ile daha düzgün bir hale getirilen yollarda ulaşım da kolaylaştırılıyor. Halkımız, ihtiyaç duyduğu hizmetleri makyaj ve yap-boz mantığıyla değil kalıcı hizmet için yapmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı..

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER