ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 13:10

Arıkan, esnafın sorunlarını dinledi

Arıkan, esnafın sorunlarını dinledi


Çukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmaları kapsamında nakliyatçı esnafıyla bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Yıldıray Arıkan, “Türkiye’nin hiçbir yerinde bu kadar kötü bir nakliyatçı sitesi yok. Fiziki yapısını tamamen kaybetmiş siteyi biz göreve geldikten sonra daha modern ve kullanışlı bir hale getireceğiz.” dedi.

Seyhan’ın Sarıhamzalı Mahallesi’ndeki kamyoncuların ve TIR şoförlerinin park alanı olarak kullandığı Nakliyatçılar Sitesi’ni gezen CHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Yıldıray Arıkan, CHP İl Başkanı Orhan Sümer ile Seyhan Belediye başkan adayı Zeydan Karalar, hem esnafın hem de şoförlerin sorunlarını dinledi. Site içerisindeki asfaltlanmayan yollarının adeta köstebek yuvasına döndüğünü belirten Başkan Yıldıray Arıkan, “Nakliyatçılar sitesinin hali içler acısı bir durumda. Türkiye’nin hiçbir yerinde bu kadar kötü bir nakliyatçı sitesi yok. Sitedeki esnaf ve şoför arkadaşlarımız yazın tozdan kışın da çamurdan geçilmediğinden söz ediyor. Bu site Adana’ya hiç yakışmıyor. İnşallah biz 30 Mart seçimlerini kazanırsak nakliyatçılar sitesini daha modern ve daha kullanışlı bir hale getireceğiz. Ne esnafımız ne de buraya gelen şoför arkadaşlarımız mağdur olacak.” diye konuştu.

Nakliyatçılar Sitesi’nin ardından Atikop Toptancılar Sitesi’ne giden Başkan Yıldıray Arıkan, site esnafının sıkıntılarını dinledi. Başkan Yıldıray Arıkan daha sonra Adana Besnililer Egitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleriyle toplantı yaparak projeleri hakkında bilgi verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER