ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 16:57

Ardahan TSO seçiminde Çetin Demirci'nin listesi kazandı


Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) 5 meslek grubunda 14 meclis üyesinin belirlendiği seçimler gerçekleştirildi.

Ticaret ve Sanayi Odası yeni binasında yapılan seçime katılım yoğun oldu. 590 delegesi bulunan odanın meclis üyesi seçimleri heyecan içinde geçti. 346 delegenin katıldığı seçim, ATSO Toplantı Salonu'nda yapıldı. Seçimde, mevcut başkan Latif Tosunoğlu, Çetin Demirci, Özgür Taştan ve Erol Kayatürk yarıştı. Açılan sandıklarda başkan adayı Çetin Demirci'nin listesi 5 meslek grubundan 14’ünü de alarak galip geldi.

Günlerdir kimin kazanacağı merakla beklenen Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimini Çetin Demirci ve Grubu kazandı. Seçim sonrası Demirci, bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, "5 meslek grubundan da başarıyla çıktık. Bizler daha genç bir ekiple, başkanımızın yaptığı hizmetleri daha ileriye götürmeye hedefliyoruz. Bu yarışı bugün biz kazandık. Bundan sonra daha güzel işler yapmak için yola çıktık. Eski yönetimi yaptığı çalışmalardan dolayı kutluyorum." dedi.

Eski Başkan Tosunoğlu da yeni yönetime başarılar dileyerek, "İki dönem boyuncu güzel işler yaptığımıza inanıyoruz. Yeni yönetime başarılar diliyorum." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER