ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2014 Cuma 15:59

Antalya’da seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Antalyada seçim güvenliği toplantısı yapıldı


Yerel seçim öncesi Antalya’da Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında seçim ‘Seçim Güvenliği Toplantısı’ yapıldı.

Valilik toplantı salonunda 30 Mart 2014’de yapılacak yerel seçim öncesi toplantı gerçekleştirildi. Seçim güvenliği toplantısına Vali Sebahattin Öztürk’ün yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Kurdoğlu, ilçe kaymakamları, il emniyet müdürü, il jandarma ve sahil güvenlik komutanları katıldı. Toplantıda seçim öncesi döneminde, seçim yasağı döneminde ve seçim döneminde gerekli güvenlik tedbirlerinin uygulanması hususundaki konular görüşüldü.

Vali Sebahattin Öztürk, gerekli güvenlik tedbirleri alınarak halkın iradesinin sandığa adil bir şekilde yansımasını sağlamanın önemli olduğunu vurguladı. Vali Öztürk, seçim öncesi dönemde ve seçim döneminde halkın huzuru ve güvenliği için gerekli güvenlik tedbirlerinin itinalı bir şekilde alınması gerektiğini kaydetti.

Toplantıda il emniyet müdürlüğü ve il jandarma komutanlığı alınması planlanan güvenlik tedbirleri hakkında sunumlarını yaptı.

Vali Öztürk, yapılan bilgilendirmelerin ardından görüşülen konular hakkında kaymakam ve müdürlere söz vererek görüşülen konular hususunda bilgi aldı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER