ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2014 Perşembe 17:59

Anafen Dershanesi, sınavda birinci olan öğrencisini ödüllendirdi

Anafen Dershanesi, sınavda birinci olan öğrencisini ödüllendirdi


Mersin Anafen Dershaneleri Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınav'nda (TEOG) 120 sorunun hepsini de doğru cevaplandırarak Türkiye birinciliğine ortak olan öğrencisi Yaren Seki'yi altın ve tablet bilgisayar ile ödüllendirdi.

Fem-Anafen Dershaneleri Genel Müdürü Ali Onaylı, Seki'nin dershelerinin öğrencisi olduğu gibi aynı zamanda Tarsus'taki Yıldırımhan Bahar Koleji öğrencisi olduğunu hatırlattı. Seki'nin 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 2014 TEOG sınavında Türkiye 1. si olduğunu vurgulayan Onaylı,
Türkiye birincisi olan öğrencimizi tablet bilgisayar ve çeyrek altın ile ödüllendirirken öğretmenini de altınla ödüllendiriyoruz." dedi.

Öğrencilerinden Nisan ayında yapılacak ikinci sınavda da aynı başarıyı göstermesini temenni eden Onaylı, "Teknoloji destekli eğitim anlayışı ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaştığını görmek, hem bizi mutlu etmekte hem de önümüze daha büyük hedefler koymakta." ifadelerini kullandı.

Seki ise başarılı olmasında okul ve dershanedeki öğretmenlerinin katkısı büyük olduğunu ifade ederek ileride uluslararası ilişkiler okumayı düşündüğünü kaydetti.

Anne Seval Seki ise daima düzenli bir ders çalışma alışkanlı olan kızının başarısında dershane öğretmenlerinin payının büyük olduğunu dile getirerek, dershanenin kızının sınavdaki başarısının yanı sıra kendi değerlerinide öğrettiği için de ayrıca mutlu olduklarını kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER