ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Haziran 2014 Perşembe 12:45

Anadolu lisesi ilk mezunlarını verdi!

Anadolu lisesi ilk mezunlarını verdi!

Bafra Atatürk Anadolu Lisesi 2013 - 2014 yılında ilk mezunlarını verdi.


Bafra Atatürk Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen törene Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve TURKAV Başkanı Gıyas Varol ,Okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra başladı. Okul Müdürü Aşkın Gencer yaptığı konuşmada, ''Okulumuzun onur kaynağı birinci mezunlarımızı uğurlayacağımız bu anlamlı ve güzel günümüzde bizlerle birlikte oldunuz bundan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bundan 4 yıl önce birlikte başladığımız bu yolda bugün gururlu bir günü yaşamanın sevinci ile birlikte ayrılmanın hüznünü yaşıyoruz. Çünkü 4 yıllık yuvalarından uçmaya hazırlanan kuşlar gibi bizde onları doğanın çetin atmosferine uğurluyoruz. Değerli velilerimiz, emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim, öğretmenlerim ve personelim ile hizmet ederek onların daha kendinden emin ne istediğini bilen, edepleri için cesaretle hareket eden, bilgili, görgülü, yaşamayı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir heyecan içerisinde tekrar takdim ediyoruz. Öğrencilerimizin hepsini tebrik ediyor, hayatlarında başarılar diliyorum.’’ dedi.

Dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildi. Mezuniyet pastasının kesiminin ardından öğrenciler hep birlikte keplerini atarak mezuniyetlerini kutladı.KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER