ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 13:16

Amasya'da başarılı polis çocukları ödüllendirildi


Amasya İl Emniyet Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan polis memurlarının LYS'de ilk 10 bine giren çocuklarını ödüllendirdi. "Kaliteli Yaşam, Kaliteli Görev" projesi kapsamında bu tür uygulamalar yaptıklarını belirten İl Emniyet Müdürü Cemil Bayazıt, bu sayede personeli eş ve çocuklarıyla birlikte bütün olarak değerlendirdiklerini, aidiyet duygusu içinde yaşam ve görev kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.

Personel arasındaki sosyal ve mesleki ilişkileri, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirmeyi, moral ve motivasyonu arttırmayı da amaçladıklarını belirten Bayazıt, "Bu düşünceyle personelimiz çocuklarından LYS'de ilk 10 bin arasına giren öğrencilerimizi, mutluluklarını paylaşmak adına ödüllendirmek istedik. Çocukları için imkânlarını seferber ederek bu zorlu yarışta desteklerini esirgemeyen, başta aileleri olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. Bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında aynı başarıyı daha ileriye götürmeleri, devlet kademelerinde görev alıp vatana ve millete en iyi hizmeti vermeleri ümidiyle başarı ve mutluluklar dilerim.” dedi.

İl Emniyet Müdürü Bayazıt, polis memurları Abdullah Deniz'in kızı Nur Sema Deniz (Çapa Tıp Fakültesi), Sadık Orhan'ın kızı Merve Orhan (Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği), Azim Öngeçer'in oğlu İzzet Öngeçer (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi), Mutu Kara'nın oğlu Muhammet Oğuzhan Kara (Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi) ve Mehmet Bozdoğan'ın kızı Pelin Bozdoğan'a (Çorum Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi) hediyeler verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER