ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 17:09

Alanya’da bin 500 kişi MHP’ye katıldı

Alanyada bin 500 kişi MHPye katıldı


Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) eski Başkanı Kerim Aydoğan'ın ardından bugün de bin 500 kişi MHP'ye üye oldu.

MHP merkez seçim ofisinde düzenlenen rozet töreni yoğun katılım nedeni ile caddede yapıldı. Demirtaş Beldesi'ne bağlı Çamlıca köyünden olan Tekin Kardeşler Şirketi olarak MHP'ye katılarak partinin adayı Adem Murat Yücel'i destekleyeceklerini açıkladı. Alanya ve Demirtaş'ta aile şirketi bulunan ve bölgenin sevilen simalarından olan Tekin kardeşlerin MHP'ye geçmesi ise Alanya ve köylerinde geniş yankı uyandırdı. Yaklaşık bin beş yüz kişi ile MHP'nin merkez seçim ofisine gelen Tekin kardeşler ve beraberindeki coşkulu kalabalık, 'Seninleyiz, Çamlıca seninle gurur duyuyor' pankartları ile MHP adayı Yücel'e destek verdi. Seçim ofisine sığmayan kalabalık nedeniyle rozet töreni yolda yapıldı. Seçim otobüsünden halka seslenen MHP Alanya İlçe Başkanı Cafer Uyar, "Dip dalgaları geliyor. MHP gün geçtikçe güçleniyor."dedi.

Konuşmaların ardından Mehmet Ali Tekin'e rozetini MYK Üyesi eski Antalya milletvekili Hüseyin Yıldız taktı. Tekin ve ailesini MHP'yi tercih ettikleri için teşekkür eden MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, "Çamlıca ve Demirtaş bizim her köye ve beldeye değer verdiğimiz kadar değerli. Bugün barada bu coşkulu ve heyecanlı kalabalıkta gösteriyorki Alanya artık değişimden yana. Gönlü hizmetten yana olan herkese açığız. Tekin ve ailesine hoş geldiniz diyorum." diye konuştu.

MHP' ye katılmaktan onur duyduğunu belirten Mehmet Ali Tekin, ülkenin bağımsızlığına, bütünlüğüne, fitne çıkarmayan bütün millete, örf, adet ve inançlara sahip çıkan MHP çatısı altında, genç, dinamik, vizyonu ve misyonu olan, yeni projelere açık, genç ama tecrübeli olan Alanya belediye başkan adayı Yücel'i desteklemek için burada olduklarını açıkladı.

Törenin ardından vatandaşlar, MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Yücel vatandaşlarla sohbet etti.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER