ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2014 Cuma 17:05

Alaçam'dan Devlet Bahçeli'ye seçim kazanma sözü

Alaçamdan Devlet Bahçeliye seçim kazanma sözü


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaçam İlçe Başkanı Ersin Kıcır, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile makamında yaptığı görüşme sırasında 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Alaçam Belediyesi'ni yeniden kazanma sözü verdiklerini söyledi.

Alaçam MHP İlçe Başkanı Ersin Kıcır, bir dizi temaslarda bulunmak için gittiği Ankara’da, MHP Genel Merkezi’nde önemli görüşmeler yaptığını belirtti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştüklerini dile getiren Kıcır, Devlet Bahçeli’nin, Alaçam’da dalgalanan MHP’nin üç hilalli bayrağının 2. dönemde dalgalanmasının ve Alaçam Belediyesi'ni de mutlaka MHP’nin kazanması gerektiğinin önemine vurgu yaptığını ifade etti.

Alaçam MHP İlçe Başkanı Ersin Kıcır, “Önemli olan bundan sonraki süreçte plan ve projelerin konuşulacağını, siyasi atmosferin daha da hareketleneceği bir dönemin başlangıcına az bir zaman kaldığına dikkat çekti. Alaçam Belediye Başkanı Adayı İlyas Acar’ı 2009 seçimlerinde nasıl bir çalışma ortamı içerisinde belediye başkanı yaptıysak, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimde de önce Allah'ın izni ile Alaçamlının takdiri ile kazanacağız.'' dedi.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER