ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:53

Aktaş Holding ile Kızılay’dan kan bağışı kampanyası


Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da ilk üç firma arasında bulunan Aktaş Holding, sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürüyor.

Aktaş Holding, Bursa’da hizmet veren personelinin katılımıyla Kızılay ile ortak kan bağışı kampanyası düzenledi. Kestel Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrika binasında gerçekleştirilen kampanyada, Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Fatoş Hüseyinca da yer aldı.

Aktaş Holding personelinin destek verdiği kampanyaya ilişkin görüşlerini aktaran Hüseyinca, şirket olarak her türlü sosyal sorumluluk faaliyetine destek olmaya çalıştıklarını belirtti.

Aktaş Holding personelinin kan bağışı kampanyasına olan ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Hüseyinca, “Toplumsal görev bilinciyle oluşturulan bu tür kampanyalara herkesin destek olması şart. Kan bağışının insan hayatında çok önemli kazanımları var. Bu sorumluluğu mümkün olduğunca herkes taşımalı. Aktaş Holding olarak kurulduğumuz günden bugüne, geçmişte olduğu gibi gelecekte de her türlü sosyal sorumluluk görevini yerine getirmeye gayret göstereceğiz. Amacımız, toplumun her kesiminde bir farkındalık oluşturmak. Bu bilinçle yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Kampanyaya katılan tüm Aktaş personeline teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER