ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 12:32

Akşehir’de görev yapan sağlıkçılar SAMEDER'in iftarında buluştu

Akşehirde görev yapan sağlıkçılar SAMEDERin iftarında buluştu


 Merkezi Konya’da bulunan Konya Sağlık Mensupları Derneği(SAMEDER) ile Özel Reyhan Koleji’nin birlikte organize ettiği iftar programına Akşehir’de çalışan sağlıkçılar katıldı.

İftarın ardından Mevlana Üniversitesi Hastanesi Fizik Tedavi Uzman Doktoru ve SAMEDER Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Demir, programa katılan sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Derneğin yurt dışı ve yurt içinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sağlık sektöründe çalışmanın zahmetli ve onurlu bir iş olduğunu ancak gülümseyen bir çocuğun, dua eden bir yaşlının tüm zahmet ve yorgunluğu bir anda sildiğini anlattı. Fethi Demir, amaçlarının sağlık ve eğitim alanında insanlara yardım etmek olduğunu söyledi. Demir, "İftarda bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnsanlığın kalbini ısıtmak için çıktığımız yolda hiçbir karşılık beklemeden insanlara yardımcı olmak, şifa dağıtmaktır tek amacımız." dedi.

Konuşmanın ardından sağlık sektörünün sorunları, çalışanların sorunları, sağlık alanında yapılan yenilikler gibi konularda sohbet edildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER