ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 15:58

Aksaraylı bayanlar bu sefer de eğitim için el uzattı

Aksaraylı bayanlar bu sefer de eğitim için el uzattı


Uzatılmadık el kalmasın' sloganı ile yola çıkan ve bugüne kadar binlerce insana yardım eli uzatan Aksaray Nilüfer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu sefer de eğitim yararına kermes düzenledi. Dernek binasında açılan kermese Belediye Başkanı Nevzat Palta,Vali Selami Altınok’un eşi Gülten Altınok, Nilüfer Derneği Başkanı Gülsüm Samedoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nevzat Palta, "Nilüfer Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğimizin kermes deniyor ama bunu ben biraz daha yumuşatacağım. Hayır çarşısı diyelim biz buna. İnşallah hayırların oluştuğu,yapılan işlerinde hayıra tebdil edeceğimiz hayır çarşımızın açılışını yapmış olacağız. Ben burada emeği geçen tüm kardeşlerimize özellikle hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Çünkü burada yapılan hizmetler elde edilen gelirlerin çok hayırlı işlere vesile olacağına inanıyorum. Sonuçta bir kardeşimizin okumasına yardımcı olmak." dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Nevzat Palta, Vali Selami Altınok’un eşi Gülten Altınok ve Dernek Başkanı Gülsüm Samedoğlu, açılış kurdelesini kesti.

Bir hafta süresince açık olacak kermeste, gıdadan çeyiz eşyasına bir çok ürün satılıyor. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER