ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 03:14

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı


Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF)’nin birinci olağan genel kurul toplantısı Antalya’da yapıldı. AGF Genel Başkanlığa’na Mevlüt Yeni oy birliği ile seçildi.

Antalya Delfin Palace Otel’de gerçekleşen Genel Kurul’a Akdeniz bölgesindeki üye cemiyetlerin başkan ve delegeleri katıldı. Genel Kurul’a konuk olarak katılan Türkiye Gazeteciler Platformu Başkanı ve Marmara Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Türk basını için yeni bir dönemin başladığını belirterek, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun Türkiye’de kurulan 5 federasyondan biri olduğunu, çok yakında kuracakları konfederasyonun kurucusu olacağını söyledi.

Antalya, Isparta, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, İskenderun gazeteciler cemiyetlerinin katılımlarıyla kurulan Akdeniz Gazeteciler Federasyonu'nun Kurucu Genel Başkanı ve aynı zamanda Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ise, federasyon kuruluş çalışmalarıyla ilgili genel kurula bilgi verdi. Yaptığı konuşmada kuruluşa emeği geçen bölge cemiyetlerine teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER