ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 21:00

AK Parti'li hanımlar engelli ziyaretleriyle ailelere moral veriyor


AK Parti Manavgat Kadın Kolları Başkanı Eda Temür Tansak, beldelerinde engelli ailelere yönelik ziyaretleri tamamladıklarını, ilçe merkezinde ise 19 mahallede ziyaretleri sürdürdüklerini bildirdi.

Tansak, yaptığı açıklamada, engelli ev ziyaretlerinde ailelerin sorunlarını yerinde gördüklerini belirterek, "Sosyal amaçlı proje ile engelli vatandaşlarımızı birebir ziyaret edip sorunlarını ve beklentilerini dinliyoruz. Çözüm olma noktasında gerekli mercilerle görüşüyoruz. Dünya çapında en çok üyesi bulunan bir sivil toplum örgütü olan AK Parti teşkilatlarımıza bu manada sadece siyaset üretmekle yetinmiyor, sosyal amaçlı birçok projede yer almaya devam ediyor. İnsan ve hizmet odaklı çalışmalarımızı inşallah sürdüreceğiz. " dedi.

Tansak, engelli aileleri ziyaretlerde verdikleri destek için belde belediye başkanı Hüseyin Nalcı, Recep Barut, Abdulkadir Uçar, Hasan Coşkun, Mustafa Erkan Ersoy, Ahmet Alp ve AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, eşi ve belde belediye başkanları eşlerine teşekkürü borç bildiklerini kaydetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER