ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Nisan 2013 Pazartesi 13:13

AK Partili gençlerden Başkan Aktürk’e ziyaret


Bursa'nın Mudanya ilçesinde, AK Parti Gençlik Kolları’na iki ay önce atanarak göreve gelen Ali Gülaç ve yönetimi, Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk’ü makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mudanya’da, 2009 yılından bu yana eğitimden ulaşıma, spordan kültür sanata kadar bir çok hizmeti ilçede yaşayan engelli gençler de dahil tüm gençlerle gerçekleştirdiklerini belirtti. Aktürk, spor kulüplerine verdikleri desteklerle gençleri spora da teşvik ettiklerini söyledi.

Her zaman gençlerin yanında olduğunu belirten Başkan Aktürk, ilçede daha fazla sosyal ve kültürel aktiviteler içinde olmaları amacıyla Gençlik Merkezi’ni faaliyete geçirdiklerini; burada İngilizce, tiyatro, halk dansları, fotoğrafçılık gibi birçok ücretsiz kurs açtıklarını anlattı. Bu hizmetlere yenilerini ekleyeceklerini belirten Aktürk, stadyum yanında yapımı devam eden Sosyal Yaşam Merkezi’nde gençlerin daha çok spor ve sosyal aktiviteler yapabilmesi için fitness ve cep sinema salonları oluşturduklarını müjdeledi.

AK Parti Mudanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Gülaç ise kendilerini makamında kabul eden Başkan Aktürk ile Başkan Yardımcısı Seçil Pınar İncecik’e, ilçe adına yaptığı hizmetlerden dolayı çiçekle teşekkür etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER