ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 11:53

AK Partili gençler danışma meclisiyle bir araya geldi


AK Parti Adana Kozan İlçe Gençlik Kolları 1. Danışma Meclis toplantısı AK Parti Kozan ilçe binasında yapıldı.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Kurtaran’ın selamlama konuşması ile başlayan danışma meclisinde konuşan Kurtaran, “AK Parti Kozan İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı olarak çalışmalarımız yarın seçim olacakmış gibi devam ediyor. Bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz gençlik kolları danışma meclis toplantımızda gençlerimiz ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunup, istek ve temennilerimizi dile getiriyoruz. AK Gençlik olarak sandık kurulu üyelerimizi tamamlamış bulunuyoruz. Bu toplantımız ilk olup bundan sonra belirli aralıklarla bir araya geleceğiz.” dedi.

Gençler ile siyasi tecrübelerini paylaşan AK Parti Kozan İlçe Başkanı Av. Yusuf Bilgili, “Gençlerimizin istek ve gayretleri sayesinde ülkemiz nereden nereye geldi. Özellikle sağlık, ekonomi, eğitim ve ulaşım alanında ülkemizde adeta devrim gerçekleşti. Ülkemizin bu kalkınmasında gençlerimizin büyük katkıları bulunmaktadır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gençlerimize çalışmalarında başarılar diliyor, 1. İlçe Gençlik Kolları Danışma Meclis Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” diye kaydetti.

İlginin yoğun olduğu danışma meclisinde AK Parti Kozan İlçe Kadın Kolları Başkanı Yurdagül Boyraz ve AK Parti İl Gençlik Kolları ikinci Başkanı Av. Rojbin Büyükfırat da birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER