ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 13:28

AK Partili Çırak, vatandaşın sorunlarını dinliyor

AK Partili Çırak, vatandaşın sorunlarını dinliyor

AK Parti Çukurova ilçe Başkanı Ramazan Çırak ev ve esnaf ziyaretleri aralıksız sürdüyor


AK Parti Çukurova ilçe Başkanı Ramazan Çırak ev ve esnaf ziyaretleri aralıksız sürdüyor. Çırak, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Çırak ve beraberindekiler, Toros, Belediye Evleri, 100.Yıl, Mahfesığmaz ve Güzelyalı mahallesinde ev hanımları ile esnafın sıkıntılarını dinledi. Gittiği yerlerde, halka hükümetin hizmetlerini anlatan Çırak, bunlardan memnun olup olmadıklarını sordu. Her gittiği yerde yoğun ilgiyle karşılanan Çırak, herkesle tokalaşıp sohbet etti. Ziyaret ve sohbetlerin çok verimli geçtiğini belirten Çırak, "Çok sayıda vatandaş bizi evlerine, işyerlerine davet ediyor. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte yoğun program çerçevesinde bu talepleri yerine getirmeye çaba gösteriyoruz." dedi.

AK Partinin halkın partisi olduğunu ifade eden Çırak, vatandaşın dertlerine, sıkıntılarına çözüm üretmek için teşkilatıyla birlikte çalıştıklarını söyledi. Vatandaşla iç içe olmak için ziyaretleri sıkça yaptıklarını kaydeden Çırak, "Onlarla bağlarımızı daha da güçlendiriyoruz. Bize oylarıyla iktidara getiren vatandaşlarımıza borcumuzu hizmet yaparak ödüyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER