ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2014 Cumartesi 17:26

AK Partili Aydın adayı çocuklara vaatlerini anlattı

AK Partili Aydın adayı çocuklara vaatlerini anlattı


AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayı Mustafa Savaş, çocuklara seçim vaatlerinde bulundu. Çoğu velisiyle gelen çocuklar, “En büyük başkan bizim başkan" ve "Aydın seninle gurur duyuyor” sloganları attı. Çocukların ilgisinden memnun olan Savaş, Aydın’a Türkiye’nin ilk çocuk üniversitesini kuracağını söyledi, ayrıca yıl sonunda takdir getiren her öğrenciye bisiklet sözü verdi.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlediği Aydın İl Başkanı Sadık Atay ve partililerin de katıldığı Karne Şenliği’nde konuşan AK Parti adayı Mustafa Savaş, “Aydın’a Türkiye’nin ilk çocuk üniversitesini kuracağız. Her mahalleye bisiklet yolu, çocuk oyun parkı yapacağız. Lunapark, hayvanat bahçesi, engelli çocuklar için iş atölyesi, geleneksel oyun sahaları, çocuk tiyatrosu kuracağız. Geleceği bugünden inşa edebilmek için sevgili çocuklarımızın, büyük önder Atatürk’ün ilke ve inkılapları doğrultusunda hedefe hep birlikte yürümesi için elbirliğiyle çalışacağız.” dedi.

Konuşmasından sonra çocuklarla birlikte halat çekme yarışmasına katılan Savaş, çocukları oyun yerlerinde ziyaret etti. Palyaçolar eşliğinde çocukların arasında gezen ve hatıra fotoğrafı çektiren Savaş, yıl sonunda karnesi pekiyi olan ve takdir getiren her çocuğa bisiklet sözü verdi.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER