ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2014 Cumartesi 14:46

AK Parti’den istifa eden ilçe başkanı MHP’ye geçti

AK Partiden istifa eden ilçe başkanı MHPye geçti


Bir süre önce gösterilen adaya tepki olarak partisinden istifa eden AK Parti Bayındır İlçe Başkanı Necdet Yılmaz, MHP’ye katıldı. Yılmaz’ın rozetini, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu taktı.

Küçük Menderes havzasındaki seçim çalışmaları kapsamında, İzmir'in Bayındır ilçesinde MHP’ye katılım töreni düzenlendi. MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural ve İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer’in de katıldığı törende, 50 kişiye rozet takıldı. Törende konuşan Vural, “Milli iradeyi İmralı’ya peşkeş çekenlere, KCK paralel devletine boyun eğenlere, gemiciklere ve ayakkabı kutularına Bayındırlılar oy vermez.” dedi. Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu ise, “Artık insanımızın haykırdığı tek gerçek var, o da ne AKP ne CHP, ille de MHP. Bunu görüyor, bunu duyuyoruz. Azmimiz ve gücümüz arttı. 31 Mart sabahı bambaşka bir gün ve dönem başlayacak.” şeklinde konuştu.

Bayındır’da gösterilen adaya ve partinin politikalarına inancının kalmadığını daha önceden kamuoyuna açıkladığını hatırlatan Necdet Yılmaz ise, “Biz Bayındır için yola çıkan, Bayındır’a hizmet etmek isteyen insanlarız. Bunu AKP çatısı ve adayıyla birlikte gerçekleştiremeyiz fakat Mümtaz Almışlar, Bayındırımız'a hakkıyla hizmet edebilecek önemli bir şahsiyettir. Bayındır için Mümtaz Almışlar diyoruz. İnançlarında birleştiğimiz herkesi de dürüst siyasetin hâkim olduğu MHP’ye çağırıyoruz. Gururluyum, mutluyum, herkese hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER