ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Ağustos 2013 Çarşamba 13:31

Ak Parti İl Başkanı Tüfenkçi: Bayram yaralara merhem olsun


AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkci, Ramazan Bayramı’nın İslam coğrafyasında, acı, umutsuzluk ve gözyaşları içinde yaşamak durumundaki kardeş halkların yaralarına merhem olmasını temenni ettiğini belirtti.

    Bülent Tüfenkçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Mesajında, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramı'na daha erişmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Tüfenkçi, bir yandan Bayram coşkusu yaşarken diğer yandan da dünya üzerinde bayrama buruk giren insanların hüzün ve acılarını yüreklerinde taşıdıklarını vurguladı.

    Bu insanların yaşadığı acılara kayıtsız kalmanın söz konusu olamayacağının altını çizen Tüfenkçi, “Bu vesileyle bayramın, İslam coğrafyasında, acı, umutsuzluk ve gözyaşları içinde yaşamak durumundaki kardeş halkların yaralarına merhem olmasını temenni ederim. Bu anlamlı günde hepimize düşen görev, sahip olduğumuzun değerini bilmek ve güzel ülkemize sahip çıkmaktır. Kendimizden emin bir şekilde çalışmaya devam etmeliyiz. Yarınımızın, bugünümüzden daha iyi olacağına inancım tamdır. Sevginin ve hoşgörünün simgesi olan Bayram günlerinde milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları, dargınlıkları aşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz.” ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER