ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:04

AK Parti, Dörtyol aday adaylarını tanıttı


Hatay’ın Dörtyol ilçesinde AK Parti’nin aday adayları belli oldu.
Yerel seçimlerde belediye başkanlığı adaylığı için müracaat eden, Abdullah Arıcan, Bilgehan Aksoy, İsmail Soylu ve Osman Görgen AK Parti İlçe Teşkilatının Atatürk Parkında düzenlediği törenle tanıtıldı.
İl Başkanı İsmail Kimyecinin katılımıyla yapılan törene İlçe Başkanı Cüneyt Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri, il genel meclisi üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
İlçe Başkanı Cüneyt Yavuz, adaylık yarışını kim önde bitirirse bitirsin birlik ve beraberlik için Dörtyol’da seçimleri kazanacaklarını söyledi. Aday adayları ise aday gösterilmeseler de parti adına seçime girecek kişi destekleyeceklerini ifade etti.
Son olarak söz alan eski ilçe başkanı Osman Görgen siyasete 2001 yılında AK Parti kurucu üyesi olarak başladığını, daha sonra ilçe başkanı olduğunu, geçirdikleri 3 genel seçim ve 2 yerel seçimde başarılı olmak için çalıştıklarını ve her seçimden başarıyla çıktıklarını söyledi.
İl Başkanı İsmail Kimyeci ise toplantıya Dörtyolluların gösterdiği ilgiden dolayı çok memnun olduğunu belirtti. Önlerinde çok önemli bir yerel seçim olduğunu dile getiren Kimyeci, bu seçimi mutlaka kazanacaklarını vurguladı.

Konuşmalardan sonra aday adayları tek tek partililerin tebriklerini kabul etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER