ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:51

AK Parti aday adayları 'biz anlayışı' ile çalışacak


AK Parti belediye başkanı aday adayları, 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde kim aday gösterilirse 'ben' değil 'biz' anlayışıyla hareket ederek seçim çalışması yapacağı belirtildi.

AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı, mahalli seçimlerde Manavgat Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunan aday adaylarını tanıttı. İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu, parti binasında, Kadın Kolları Başkanı Eda Temur Tansak, Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin, eski ilçe başkanları ve aday adaylarıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada Manavgat Belediye Başkanlığı için 6 adaylık başvurusunun bulunduğunu söyledi.

Mekteplioğlu, bunların Çolaklı Belediye Başkanı Hasan Coşkun, Evrenseki Belediyesi ve Manavgat Turizm Altayapı Birliği (MATAB) Başkanı Recep Barut, Sarılar Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy, Manavgat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Mali Müşavir ve Serbest Muhasebeci Ali Rıza Özer ve İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu olduğunu kaydetti.

Mekteplioğlu, her adayın birbirinden değerli olduğunu Manavgat'a hizmet etme sevdasında olan 6 aday adayı arkadaşına başarı diledi.
Toplantıda konuşma yapan Sarılar Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy, 2004 yılında bu yana beldelerinde belediye başkanlığı görevinde bulunduğunu ifade etti. Çolaklı Belediye Başkanı Hasan Coşkun'da yaptığı konuşmada, beldesinden 1994 yılından bu yana aralıksız 4 dönem belediye başkanlığı görevini yapmakta olduğunu söyledi.
Konuşmanın ardından aday adayları, eski ilçe başkanları Nejat Tığlı, Ekrem Uyanık, Cemil Yiğit, Kadın Kolları Başkanı Eda Temur Tansak Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin, İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu ve 29 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Manavgat Belediye Başkanı adayı olan İbrahim Kendiroğlu ile birlikte ellerini havaya kadırarak 'Biz biriz beraberiz' diyerek toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER