ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 15:34

ADSİAD'dan polise özel konser


 Polis Teşkilatının 168. Kuruluş etkinlikleri kapsamında Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) sponsorluğunda Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın (ÇDSO) sahne aldığı konser düzenlendi.

ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez, Yönetim Kurulu üyelerinin izlediği konsere Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, İl Jandarma Alay Komutanı Murat Koç, İl Emniyet Müdür Yardımcıları Levent Tuncer, Zülfikar Sökmen ve çok sayıda davetli katıldı.

'Polis Teşkilatı Kuruluş Haftası Konseri' için Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nu dolduran sanatseverler, Şef Antonia Pirolli'nin yönetiminde fagot sanatçısı Selim Aykal'ın seslendirdiği Antonio Vivaldi ve Ferdinand David'in konçertolarını beğeniyle dinledi. Konserin ikinci bölümünde Şef Antonia Pirolli'nin yönetimindeki sanatçılar Wolfgang Amadeus Mozart'ın eserlerini seslendirdi.

ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Levent Tuncer, salondan büyük alkış alan sanatçılar adına Şef Pirolli ve fagot sanatçısı Aykal'a çiçek sundu. Sönmez, toplumun huzur ve güvenini sağlayan Polis Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıldönümünü kutladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER