ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 11:09

Adanalı işadamları ortak projelerde birlikte hareket edecek

Adanalı işadamları ortak projelerde birlikte hareket edecek


Adana Ticaret Borsası (ATB) ile Adana Ticaret Borsası’nın (ATB) yöneticileri, geçtiğimiz günlerde Adana Sanayi Odası'nın (ADASO) yönetimini devralan Zeki Kıvanç ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette işbirliği ve güç birliği kararı alındı.

ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, ziyarette yaptığı konuşmada, ADASO ve ATB yöneticilerinin ziyaretinden büyük memnunluk duyduğunu söyledi. Kentte yatırım, üretim ve istihdamın artması için ellerinden gelen tüm çabanın gösterileceğini ve imkanların zorlanacağını ifade eden Kıvanç, “Odalar, borsalar ve organize sanayi bölgesi olarak, yerel yönetimler ve tüm sivil toplum örgütleriyle ortak mutabakat içerisinde Adana’nın menfaati için yapılması gereken projeleri hayata geçirmeliyiz.” dedi.

ADASO Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu ise önümüzdeki dönem yapılacak işbirliği ile Adana ve ekonomisine önemli katkılar sağlanacağının altını çizdi.

ATO Başkanı Atilla Menevşe ile ATB Başkanı Muammer Çalışkan da işbirliği mesajları vererek, yapılacak ortak projelerle şehrin önünün açılacağının altını çizdi.
 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER