ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2014 Cumartesi 15:07

Adana’da Mehmet Erdem coşkusu

Adanada Mehmet Erdem coşkusu


‘Herkes Aynı Hayatta’ isimli ilk albümü ile müzik severlerin beğenisini kazanan müzisyen Mehmet Erdem, ‘Hiç Konuşmadan’ adlı yeni albümünü Adanalı hayranları için imzaladı.

Birçok dizi filmin müziklerine imza atan Mehmet Erdem’in hayranları Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi buz pistinde gerçekleştirilen imza gününden saatler öncesinden beklemeye başladı. Ellerindeki posterlerin yanı sıra tezahüratlarıyla da Mehmet Erdem’e sevgilerini ifade eden hayranları, ünlü sanatçı geldiğinde büyük bir coşku yaşadı.

Sevenlerine albümlerini imzalamadan önce mini bir konser de veren Mehmet Erdem, ‘Hiç konuşmadan’ adlı şarkısını izleyenlerle birlikte seslendirdi. Mehmet Erdem, gördüğü ilgiye teşekkür ederken, “Burada olmaktan çok mutluyum. İyi ki varsınız. Ben tüm ilham kaynağımı bu sevgiyle besliyorum.” dedi.

Konserinin ardından albümünü imzalayan Mehmet Erdem, hayranlarıyla kısa sohbetler de gerçekleştirdi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan ünlü müzisyenin platformunun önünde uzun kuyruklar oluştu. Erdem, sevenlerinin alkış yağmurlarıyla geldiği imza günü etkinliğinden yine alkışlara ayrıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER