ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 18:53

Abdülkadir Duran, Ergansipor’a talip oldu


Diyarbakırspor’un eski Kayyum Başkanı Abdülkadir Duran, Erganispor’a talip olduğu açıkladı. Duran, "Allah; nasip ederse, ekibimle birlikte Erganispor kulübü başkanlığına talibim. Birlik, beraberlik içerisinde hareket ederek, Erganispor’u şampiyonluğa ulaştırmak için çaba harcayacağız. Erganispor, hak ettiği yerde yani profesyonel 3. Ligde mücadele etmeli." dedi.

3 ay boyunca Diyarbakırspor Kayyum Başkanlığını yapan Abdülkadir Duran, Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) ikinci grupta mücadele eden ve zor günler yaşayan Erganispor Kulübü Başkanlığı’na talip olduğunu bildirdi. Duran, Erganispor Kulübü yöneticilerinden Mustafa Özen ile görüşerek, takımın ve futbolcuların son durumu hakkında detaylı bilgi aldığını söyledi.

Galatasaray ile Erganispor’u kardeş kulüp yapmayı planladıklarını anlatan Duran, "Kardeş takım projemiz ile Galatasaray’dan destek alacağız. Altyapıya büyük önem vereceğiz. Galatasaray kulübünden Erganispor’a 5 Adet futbolcu transfer edeceğiz. Uygun bir tarihte Galatasaray ile Erganispor’un bir dostluk maçı yapmasını sağlayacağız. Erganispor’a devasa spor tesisleri ve kompleksler kazandırmak için şimdiden kolları sıvamış bulunmaktayız." diye konuştu.

Duran, Ergani İlçe Kaymakamı Erdinç Yılmaz ile görüştüklerini de ifade ederek, kendilerini destekleyeceklerini belirtti. Duran, "Projelerimizi ve hedeflerimizi Kaymakam Yılmaz’a anlattık. Beğendi ve destek olacağını söyledi. Kongrede adaylığımızı koymamızı istedi. Kısmet olursa, yapılacak kongrede adaylığımızı koyacağız. Bir an önce kolları sıvayıp, çalışmalara başlamak istiyoruz. Her şeyin hayırlısı." ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER