ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Temmuz 2014 Pazartesi 16:57

8-9 Temmuz sular kesilecek

8-9 Temmuz sular kesilecek

Bursa'da Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde yapılacak çalışmalar kapsamında 8-9 Temmuz sular kesilecek.


Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde 8-9 Temmuz tarihlerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Osmangazi ilçesi Altınova Mahallesi 3. Okul Caddesi, 1. Şimşek Sokak’ın kuzeyi ile Doğu Yakın Çevre Yolu arası ve Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi, Derya Caddesi’nin doğusu, Sevinç Caddesi ile Doğu Yakın Çevre Yolu arası, Doğu Yakın Çevre Yolu altı, Marmara Sokak ve civarı, Samanlı Mahallesi, Çınarönü Mahallesi, Ağrı Caddesi, Şimşek Caddesi’nin kuzeyi, Çınarönü Caddesi Kuzeyi ile Doğu Yakın Çevre Yolu arası ve Vakıf Mahallesi ile civarlarında, 8 Temmuz Salı günü (Yarın) saat 22.00 ile 9 Temmuz Çarşamba günü saat 24.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı belirtildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların, belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER