SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Aralık 2014 Salı 19:29

35 öğrenci yavru TEMA'lı oldu

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/35-ogrenci-yavru-temali-oldu-1492158-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/35-ogrenci-yavru-temali-oldu-1492158-622x360.jpg
35 öğrenci yavru TEMAlı oldu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 35 yavru TEMA öğrencisi doğayı ve ormanları koruma andı içti.


TEMA Vakfı, okullarda küçük yaşta çevre, ormanlar ve su kaynaklarını koruma bilinci oluşturmak için yavru TEMA eğitim çalışması yapıyor. Bu kapsamda TEMA Vakfı Manavgat Temsilciliği, Sarılar Zeki Vargün İlköğretim Okulu 3/A sınıfı öğrencileriyle çevre etkinliği düzenledi. TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, öğrencilere, TEMA Vakfı'nın çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı. Öğrencilere, TEMA Vakfı gönüllü kartı ve rozet takıldı. Öğrenciler, doğayı koruyucaklarına dair ant içtikten sonra hep birlikte şarkı söyledi.

Öğrenciler, etkinlikte Manavgat Ziraat Odası'nın gönderdiği zeytinleri TEMA Vakfı Antalya Ekolojik Okur Yazar öğretmeni Zeynep Aras, Okul Müdürü Hüseyin Gök, Sarılar Zeki Vargün İlkokulu öğretmeni Yusuf Korkmaz ve Şenay Malbora ile birlikte dikti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Aksaray’da yağmur etkili oluyor

SONRAKİ HABER

Cameron Ankara’da

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.