ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 15:27

"2012 yılı Canik için verimli geçti"

"2012 yılı Canik için verimli geçti"


Samsun’un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 2012 yılının ilçesi için her alanda verimli bir yıl olduğunu söyledi. Genç, her alanda gerçekleştirilen kalkınma hamleleriyle ilçenin Samsun'a model olur hale geldiğini kaydetti.

        Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eşi Nimet Genç ile birlikte Damla Park Sitesi yönetiminin misafiri oldu. Sitenin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çobancı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve site sakinlerinin hazır bulunduğu toplantıda, Belediye Başkanı Osman Genç, vatandaşlarla sohbet etti, yapılan çalışmaları anlattı.

        Canik'in son 8,5 yılda yatırım ve büyüme rekoru kırdığını belirten Canik Belediye Başkanı Genç, ilçenin artık eski halinde olmadığını belirterek, her alanda kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğini belirtti. 2012 yılının kritiğini de yapan Başkan Genç, “2012 yılı ilçemiz açısından oldukça verimli geçti. Birçok projenin ve hizmetin hayata geçtiği bu yılda Canik ilçemiz Samsun'a katma değer katmaya devam etti. Canik Başarı Üniversitesi, Lovelet AVM, Metro Gross Market açıldı. Kuzey Yıldızı Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Etap 1344 konutun yapımı devam ediyor. Bu konutlardan 675 adeti TOKİ tarafından satışa çıkarıldı. Yine bu yılda yapımı devam eden Adnan Menderes Demokrasi Meydanı, hizmet binası ve otopark projemizin sonuna geldik. Yeni yılda inşallah yeni hizmet binamızda sizlere daha kaliteli hizmet olanağı sunacağız." dedi.

        Konutlaşma ve modern kentleşme bakımından Canik'in önemli mesafe kat ettiğini ifade eden Başkan Genç, sözlerine şöyle devam etti: "Canik'i tercih ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. İlçemizin bu gelişimine kayıtsız kalmayıp burada yaşamayı ve ilçemizin hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmeniz bizleri mutlu etti. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz. Canik artık eski Canik değil. Her alanda kalkınma hamlesi gerçekleştiren Canik bugün, Samsun'a ve bölgeye model oldu."

        Damla Park Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çobancı da, "Başkanımız bize ne söz verdiyse yerine getirdi. Belediyemizin çalışmalarından oldukça memnunuz. Canik gerçekten hizmet ve yatırım noktasında oldukça dikkat çekiyor. İlçemize ve Samsun'a yaptığı katkılardan dolayı Başkanımıza teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER