ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Eylül 2013 Çarşamba 11:16

18 akülü araç sahibini buldu

18 akülü araç sahibini buldu


Hollanda’da yaşayan, Hollanda Karamanlılar Köy Dernekleri Platformu ile Karaman Belediyesi engellilere yönelik 18 akülü aracı ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşturdu.
Akülü araçlar, Gönül Gözü Kahvesi’nde düzenlenen bir programla ihtiyaç sahibi vatandaşların yakınlarına verildi. Programda konuşan Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, “Karaman Belediyesi olarak engellilere yönelik yapmış olduğumuz faaliyetleri ara vermeden sürdüreceğiz. Örneğin şuan önünde bulunduğumuz Gönül Gözü Kahvesi tamamen engellilere yönelik tahsis edildi. Burası engelli kardeşlerimizin bir nevi toplanma merkezi haline geldi. Kaldırım çalışmalarımızı tamamen engelli kardeşlerimizin kullanımına uygun bir halde düzenledik ve yaptık. Belediye olarak engellilere yönelik çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.
Başkan Uğurlu’nun konuşmasının ardından teslim törenine geçildi. 18 akülü aracı birebir sahiplerine teslim eden Başkan Uğurlu ve eşi Hilal Uğurlu aracını teslim alan tüm engellive yakınlarıyla ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER