ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2013 Cumartesi 10:10

100 TL harcayıp son model otomobil kazandılar

100 TL harcayıp son model otomobil kazandılar


Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, her 100 TL ve üzeri alışveriş için bir çekiliş numarası verdiği 2013 model 2 adet otomobil talihlileri Milli Piyango İdaresi’nce, noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.

Adana Optimum'da ziyaretçilerin huzurunda yapılan çekilişte, 30 bin 847 çekiliş numarasına sahip Mikail Akın ile 45 bin 598 çekiliş numarasına sahip İlhan Gümüş, son model otomobillerin sahibi oldu. Çekilişte ayrıca 2 yedek talihli de belirlendi.

3 Eylül ile 30 Kasım 2013 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak, ücretsiz bir üyelik sistemi Optimum Club üyesi olan ve danışma birimine alışverişlerini belgeleyerek kupon numarası alan ziyaretçiler çekilişe katılmaya hak kazandı.

Milli Piyango İdaresi'nin izni ve gözetimi altında yapılan ve on binlerce kuponun arasından şanslıların arandığı çekilişi izleyen ziyaretçiler, 2 adet son model aracın talihlisinin isimleri açıklanırken büyük heyecan yaşadı.

Hesaplı alışveriş imkânını kampanyalar ve hediyelerle taçlandıran Adana Optimum’da yapılan çekilişte isimleri tespit edilen talihlilere otomobilleri önümüzdeki günlerde törenle teslim edilecek.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER