ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2014 Perşembe 10:56

10 parmak klavyeye sertifika

10 parmak klavyeye sertifika


Kayseri’de 10 parmak klavye kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Kayseri Tüm Çalışanlar Derneği (Tüm-İş Der) bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Çalışanları Sürekli Meslek Edindirme Merkezi (Kay-Ça Sem), gençleri meslek sahibi yapmaya devam ediyor. 10 parmak klavye kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaları yapılan törenle verildi. Kurs Koordinatörü Enes Aydemir dernek olarak bundan sonra da ihtiyaç duyulan alanlarda kurs açmaya devam edeceklerini söyledi. Kişilerin istihdamında mesleki kursların çok önemli olduğunu vurgulayan Aydemir, önümüzdeki günlerde sırayla autocad, hızlandırılmış klavye, temel bilgisayar konularında da eğitim verileceğini açıkladı. Aydemir, “10 parmak klavye kursunu öğrencilerimiz başarıyla tamamladı. Dernek olarak kalifiye iş gücü yetiştirilmesi konusundan bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalışmak isteyenler ve işveren bakımından arz talep durumuna göre en kısa sürede yeni kurslarımız başlayacak.” diye konuştu.

Tüm-İş Der hizmet binasında düzenlenen törende kursiyerler, sertifikalarını Dernek Başkanı Şeref Bulut ve 10 Parmak Klavye Kursu Koordinatörü Enes Aydemir’in elinden aldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER