ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 11:20

1. sınıf öğrencilerinin yılsonu şenliği büyük alkış aldı

1. sınıf öğrencilerinin yılsonu şenliği büyük alkış aldı


Kars Özel Sultan Alparslan Koleji 1. sınıf öğrencileri, yılsonu coşkusunu aileleri ve öğretmenleriyle paylaştı. Öğrenciler, yaptıkları renkli gösterilerle izleyenlerden büyük alkış aldı.

2012-2013 eğitim öğretim sezonunun sonuna yaklaşılırken Sultan Kars Özel Sultan Alparslan Koleji 1. sınıf öğrencileri yılsonu şenliği düzenledi. Etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Fatih Akaslan, 1.sınıfta alınan eğitimin önemine dikkatleri çekerek “Öğrencilerimiz bu tür organizasyonlarla fedakârlık, hoşgörü, yardımlaşma ve birbirleriyle uyum ruhunu kazanıyorlar. Ayrıca bunun yanında; dayanışma, birlik ve beraberlik en güzel şekliyle tesis ediliyor." dedi.


Yıl sonu etkinliği, tüm öğrencilerin katıldığı sınıf korosunun seslendirdiği şarkılar, şiirler ve skeçlerin yanı sıra, çayda çıra, zeybek, şemmame gibi halk oyunları ile türküler devam etti. En son jimnastik gösterileriyle öğrencilerin esnek hareketleri izleyicileri hayrete düşürdü. Program sonunda ise öğrencilere okuma belgeleri verildi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER